Kāzu vadīšana

Kāzu vadītāja Ilze Suta( Jelgava, Rīga, visa Latvija)

Ilze Suta-kāzu vadītāja un aktrise ar lielu skatuves pieredzi. Esmu strādājusi kopā ar tādiem tautā iecienītiem aktieriem kā Artūrs Skrastiņš, Ģirts Ķesteris, Mārtiņš Vilsons. Spēlējot izrādēs, vienmēr interesēja  ne tikai tas, kas notiek uz skatuves, bet arī tā gaisotne, kura valda skatītāju zālē. Līdzīgi ir arī ar svētku vadīšanu. Ja pasākums ir izdevies, esmu patiesi gandarīta. Svarīgi, ka darbs, kuru daru man ļoti patīk! Cenšos to veikt godam un ar maksimālu atdevi. 

Mans kāzu vadīšanas moto- jautras, sirsnīgas  kāzas, kurās noteikti jābūt  humora dzirkstij!  Svētku vakars ir  veidots pēc individuālām programmām, ar jautrām atrakcijām, dziesmu  un deju šoviem. Jaunajam pārim un Vedējiem, šajā vakarā atliek tikai atpūsties, priecāties un baudīt svētkus. Par visu parūpēsies jautrā vakara vadītāja. Bieži vien kāzas vadu tandēmā ar Dīdžeju.


Kāzas vadu dažādos stilos (pēc jaunlaulāto vēlmes). Vadu arī jauktās kāzas (latviešu – krievu). Svētku scenārijam un atrakcijām izveidots piemērots muzikālais fons.

Nepieciešamības gadījumā varu piedāvāt kāzu muzikantus, foto un video meistarus. Esmu no Jelgavas, bet pasākumus vadu visā Latvijā. Ir savs transports.Gaidīšu Jūsu zvanu!

Tālrunis: 28391385